Warsztaty Brush lettering dla początkujących!

Brush letteringu dla początkujących!

Brush lettering to technika pisania, która polega na tworzeniu pięknych, artystycznych liter przy użyciu pędzla lub pisaka pędzelkowego. Jest to sztuka manipulowania pędzlem tak, aby linie były zarówno cienkie, jak i grube, tworząc efektowne kontrasty. Brush lettering często jest stosowany do pisania cytatów, kartek okolicznościowych, zaproszeń, plakatów i innych projektów kreatywnych.

Zapraszam na spotkania pasjonujących i bardzo kreatywnych warsztatów kaligrafii pisanej brush penem. Warsztaty przypomną Wam, jak przyjemne i twórcze może być pisanie ręczne!
Na krótką chwilę zapomnicie o klawiaturze komputera lub tabletu, chwycicie za pisaki i nauczycie się stawiać piękne litery!
Spotkanie trwa 3 godziny. Podczas warsztatu dostępne są wszystkie materiały do ćwiczeń (pisaki, markery, atramenty, papier).
Warsztaty polecamy wszystkim, którzy lubią pisanie ręczne i chcą poznać zasady kaligrafii. Polecamy je również pasjonatom ładnych, ręcznie robionych rzeczy, pasjonatom wyrobów papierniczych oraz wszystkim, którzy chcą spotkać się z miłośnikami pięknych liter, zapomnieć na chwilę o troskach dnia codziennego, wyciszyć się i kreatywnie spędzić wieczór!
Zapraszam osoby początkujące.
 
Na warsztatach nauczymy się obsługi brush penów, poznamy podstawy kaligrafii oraz nauczymy pisać się wszystkie litery alfabetu.
Uczestnicy otrzymają: swój pierwszy brush pen oraz materiały do ćwiczeń w domu.
 
Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś.
Zapewniam materiały i narzędzia potrzebne na warsztatach, a wykonane prace pozostają własnością uczestników.
 
Czas warsztatu: 2,5 – 3 h
 
Obowiązują zapisy!
Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@brdesign.pl