Zapraszam na warsztaty Brush letteringu dla początkujących!

Zapraszam na spotkania pasjonujących i bardzo kreatywnych warsztatów kaligrafii pisanej pędzelkiem lub pisakiem pędzelkowym (brush penem). Warsztaty przypomną Wam, jak przyjemne i twórcze może być pisanie ręczne!
Brush lettering to technika kaligrafii specjalnymi pisakami, odpowiednia dla każdego, kto chciałby zacząć swoją przygodę z tą dziedziną.
Na krótką chwilę zapomnicie o klawiaturze komputera lub tabletu, chwycicie za pisaki i nauczycie się stawiać piękne litery!
Spotkanie trwa 3 godziny. Podczas warsztatu dostępne są wszystkie materiały do ćwiczeń (pisaki, markery, atramenty, papier).
Warsztaty polecamy wszystkim, którzy lubią pisanie ręczne i chcą poznać zasady kaligrafii. Polecamy je również pasjonatom ładnych, ręcznie robionych rzeczy, pasjonatom wyrobów papierniczych oraz wszystkim, którzy chcą spotkać się z miłośnikami pięknych liter, zapomnieć na chwilę o troskach dnia codziennego, wyciszyć się i kreatywnie spędzić wieczór!
Zapraszam osoby początkujące.
 
Na warsztatach nauczymy się obsługi brush penów, poznamy podstawy kaligrafii oraz nauczymy pisać się wszystkie litery alfabetu.
Uczestnicy otrzymają: swój pierwszy brush pen oraz materiały do ćwiczeń w domu.
 
Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś.
Zapewniam materiały i narzędzia potrzebne na warsztatach, a wykonane prace pozostają własnością uczestników.
 
Czas warsztatu: 2,5 – 3 h
 
Obowiązują zapisy!
Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@brdesign.pl