architektura-wnetrz-brdesignstudio

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Kompleksowa aranżacja / Projekt i wystrój wnętrz / Dobór dekoracji / Projekt mebli / Dokumentacja techniczna / Projekt wykonawczy / 

Projektowanie i dekorowanie wnętrz jest dla nas czymś wyjątkowym. Nasze usługi są kompleksowe i wychodzą na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów.
Jeżeli chcesz uniknąć kiczowatego rezultatu, gdzie żaden element zdaje się nie pasować do siebie, wybierz usługi profesjonalistów. Kreatywni dekoratorzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim zmysł artystyczny. Wyróżniają się dużym poczuciem estetyki, potrafiąc tworzyć niebanalne i oryginalne rozwiązanie. Takie, które doskonale wpiszą się w oczekiwania i potrzeby – z zachowaniem pełnej funkcjonalności wnętrza.

W zakresie naszych usług oferujemy:

  • Architekturę wnętrza – rozplanowanie wnętrz nowych pomieszczeń oraz wnętrz do przebudowy z rozplanowaniem elementów pomieszczenia w modelu przestrzennym.
  • Propozycje aranżacji – projekty mebli, podłóg, kolorystyki wnętrz, oświetlenia, propozycje kominków, sufitów, schodów itp., fotorealistyczne wizualizacje 3D wnętrz projektowanych pomieszczeń, rozrysowanie projektowanych mebli i szczegółów architektonicznych.
  • Dokumentację techniczną – projekty techniczne przesuniętych ścian, wnęk, sufitów podwieszanych, kominków oraz instalacji elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej, alarmowej itp.
  • Projekt wykonawczy – wykaz konkretnych elementów wykończeniowych (mebli, ceramiki, glazury, podłóg), specyfikacja materiałowa z zaznaczeniem gdzie można zakupić dany materiał. Oferujemy wspólne wizyty w sklepach specjalistycznych.
    Dzięki współpracy z dystrybutorami materiałów wykończeniowych, możemy na Państwa życzenie zająć się organizacją zamówień i zakupem danego asortymentu.
  • Konsultację architekta – to forma projektu oparta na stworzeniu wizji architekta na miejscu projektowanej przestrzeni oraz jej zaplanowanie, zobrazowanie i usystematyzowanie w postaci szkiców i zestawienia danych niezbędnych do jej realizacji. Przygotowywane szkice są czytelne dla klienta i dla wykonawców. Wybór materiałów to wynikowa zaproponowanych na spotkaniu propozycji i następuje on albo podczas konsultacji na podstawie palety próbników, które architekt ma ze sobą podczas konsultacji, albo po spotkaniu, drogą elektroniczną w postaci aktywnych linków do materiałów czy elementów pozostałych dekoracji i wyposażenia jak lampy czy meble gotowe.

Poniżej kilka realizacji projektów wnętrz: